Dni Otwarte i30 Nowej Generacji

Już za trzy dni w Pol-Motors odbędą się Dni Otwarte Hyundai i30 Nowej Generacji! Jeśli chcesz doświadczyć ekscytujących emocji i poznać nowy ideał samochodu, przyjdź do nas w dniach 24 – 26 marca.

Wydarzenia, takie jak Dni Otwarte, to świetna okazja by przyjść do salonu i zwiększyć wiedzę dotycząca najnowszego modelu marki. W salonie czekać będą nasi doradcy, którzy z przyjemnością przedstawią najnowszy model marki Hyundai.

Oprócz profesjonalnej obsługi oraz zgłębienia wszystkich faktów o aucie, będzie można dokładnie go obejrzeć, a także odbyć jazdę testową. Przyjrzenie się każdemu detalowi i30 Nowej Generacji, to prawdziwa uczta dla oka i nieodparta chęć kontaktu z tym autem. Nasi doradcy przedstawią również najkorzystniejsze warunki finansowania, dotyczące zakupu najnowszego członka rodziny „i”.

img-2

 

Co oferuje nam Nowa Generacja i30? Komfort, bezpieczeństwo oraz zastosowanie najnowszych technologii, to tylko skrót myślowy. Pod obłędną linią nadwozia, kryje się wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, czyniąc to auto nowym ideałem samochodu. Ponadczasowy design i przemyślane wnętrze, ułatwiające prowadzenie, to po raz kolejny tylko część tego, co oferuje nam ten model. Mnogość systemów ułatwiających użytkowanie samochodu, to ogromna zaleta dla wszystkich aktywnych kierowców. System monitorujący zmęczenie DDA, system informacji o ograniczeniach SLIF, czy system ostrzegania o możliwości kolizji FCWS oraz monitorowania „martwego pola” BSD, są atutami dzięki którym jazda staje się niezwykłą przyjemnością.

Dni Otwarte w Pol-Motors to możliwość jeszcze większej dawki wiedzy na temat i30 Nowej Generacji. Zapraszamy!

img-1

 

Nasz salon otwarty będzie:

Piątek: 9.00 – 19.00

Sobota:  9.00 -18.00

Niedziela:  10.00 -16.00

Adres: ul. Kamienna 145, Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Facebook
  • LinkedIn