Nowy Ford EcoSport – sprawdź go w Pol-Motors!

Do nowości w naszym salonie, wielkim krokiem, wkroczył rewolucyjny, miejski SUV – Nowy Ford EcoSport. Czym będzie wyróżniać się ten model?

Ford EcoSport to prawdziwa nowość i innowacja wśród samochodów marki Ford. Niezwykła zwinność i lekkość prowadzania przypisana do segmentu samochodów miejskich oraz komfort i podwyższone nadwozie należące do DNA samochodów SUV, czyni ten model niezwykle wyjątkowym i oryginalnym.

Projekt bez tytułu (72)

Stylistyka

Wyrazisty profil, elegancko poprowadzone linie oraz sportowa sylwetka powoduje, że ten model jest niemożliwym do niezauważenia. Starannie dopracowane detale, jak przednie i tylne reflektory LED oraz charakterystyczny duży i drapieżny grill z przetłoczeniami w kształcie rombów scalają wyrazistość wizerunku tego modelu.

Wnętrze Nowego Forda EcoSport to nowoczesna i stylowa przestrzeń, przynosząca dużo komfortu i czystej przyjemności z jazdy. Profilowane, komfortowe fotele i intuicyjnie zaprojektowana deska rozdzielcza podnosi pozytywne odczucia z podróży. Dla pasażerów tylnej kanapy, Ford EcoSport oferuje sporą przestrzeń na nogi oraz nad głową.

 

 

Technologie i osiągi

Nowy Ford EcoSport wzbogacony jest o najnowsze i sprawdzone technologie, jak niezawodny system SYNC 3, czy najwyższej jakości system audio Bang&Olufsen PLAY (B&O PLAY). Komfort podnoszą podgrzewane fotele i kierownica, a wysokie zawieszenie przynosi wrażenia niczym jak z typowego SUVa.

O bezpieczeństwo w tym modelu dba zaawansowany system poduszek powietrznych oraz innowacyjne systemy zwiększające kontrolę nad hamowaniem.

 

Cena

Ford EcoSport dostępny jest aż 5 wersjach już od 67 280 zł.

Dostępne wersje:

-Trend

-Navi Edition

-Titianium

-ST-Line

-ST-Line Black

 

Przyjdź do naszego salonu, odbądź jazdę testową i poczuj energię nowoczesnego Forda EcoSport!

Umów się:

tel. 71 369 75 00 lub 71 369 75 51

recepcja@polmotors.wroc.pl lub salon@polmotors.wroc.pl

FORD_2017_EcoSport_18FORD_2017_EcoSport_13FORD_2017_EcoSport_14FORD_2017_EcoSport_20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Facebook
  • LinkedIn