Nowy Ford KA+, czyli przestronne miejskie auto

2-ford-ka-reklama-fb-1200x628

 

W salonie Ford Pol-Motors powiało świeżością – do grona naszych Fordów dołączył Nowy Ford KA+.

 

 

Czym charakteryzuje się Nowy Ford KA+? 

 

  • Przestrzeń – Samochód został zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalną ilość miejsca wewnątrz kabiny, pozostawiając przy tym funkcjonalność wnętrza oraz komfortowe warunki jazdy dla 5 dorosłych osób.

 

  • Ekonomiczność – Nowy Ford KA+ napędzany jest czterocylindrowym silnikiem benzynowym Ti-VCT o pojemności 1.2 l, który jest dostępny w dwóch wersjach: o mocy 70 KM oraz 85 KM. Silniki spełniają normę emisji spalin Euro 6 oraz  niskie zużycie paliwa i niewielką emisję CO2. Kolejnym czynnikiem wspierającym oszczędną jazdę jest wskaźnik zmiany biegów, umieszczony na desce rozdzielczej, który sygnalizuje optymalny moment zmiany biegów. 

 

  • Zwrotny – to niezwykle kompaktowy i zwrotny model, który łączy w sobie przestrzeń dla pasażerów i wygodę prowadzenia oraz parkowania. Komfort i bezstresowe parkowanie w najtrudniejszych miejscach ułatwiają tylne czujniki parkowania. 

 

  • Komfort i udogodnienia  – samochód wyposażony jest w system SYNC z obsługą głosową i funkcją AppLink, który umożliwia sterowanie systemem audio, wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą komend głosowych, odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także za pomocą Bluetooth®.  Funkcja AppLink pozwala na  obsługę  aplikacji za pomocą ekranu pokładowego.

 

 

Nowy Ford KA+ w promocyjnych cenach:

BlobServer

 

Zobacz film z Nowym Ford KA+:

 

Dowiedz się więcej o Nowym Fordzie KA+


Chcesz przetestować ten model? Zapraszamy do salonu Ford Pol-Motors!

ul. Bardzka 1, Wrocław

tel. 71 369 75 51

salon@polmotors.wroc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Facebook
  • LinkedIn