Podsumowanie premiery nowego S- Crossa

Poznaj nowe Suzuki SX4 S-CROSS

17 sierpnia br. w salonie Pol-Motors Sp. z o.o. Autoryzowanego Dealera SUZUKI, przy ul. Kamiennej 145 miała miejsce uroczysta premiera nowego modelu Suzuki SX4 S-CROSS. DSC00913Indywidualne prezentacje trwały od godz. 11.00 do 21.00, natomiast w godzinach popołudniowych odbyły się dwa pokazy. Przybyli goście mogli więc dobrze poznać zalety nowego modelu.

DSC00959Odwiedzających salon witał Prezes Pol-Motors Sp. z o.o. Dariusz Franz. Prezentacja nowego modelu była prowadzona przez znanego dziennikarza motoryzacyjnego – Marcina Klimkowskiego. Na uczestników pokazów czekało moc atrakcji. Imponujący był pokaz trialu rowerowego – bardzo widowiskowej konkurencji kolarskiej. Zawodnik Marcin Bugajewski demonstrujący swoje wysokie umiejętności, pokazał pełną kontrolę nad rowerem, którym pokonywał ustawione przeszkody. Tego dnia przez salon przewinęło się wielu gości. Na najmłodszych uczestników pokazu czekał kącik do zabawy. Gości obsługiwały urocze hostessy, wręczając im nagrody w konkursach organizowanych w czasie pokazów. Uczestnicy pokazu mogli dokonać zakupu samochodu na preferencyjnych warunkach w ofercie przedsprzedażowej przygotowanej wyłącznie dla nich.  Była również okazja do odbycia pierwszej jazdy testowej najnowszym crossoverem Suzuki oraz wzięcia udziału w konkursie „Weekend z Nowym S-Crossem”.

Suzuki SX4 S-CROSS jest już drugą generacją modelu znanego od 2013 roku. Zdobył on ogromną popularność i sympatię wśród polskich kierowców. Można mieć nadzieję, że nowy model – jego atrakcyjny design i proponowane wersje silników – zyskają szybko wielu zwolenników.DSC05708

Producent proponuje dwie wersje silników: 1.0 BOOSTERJET o mocy 110 KM i 1,4 BOOSTERJET o mocy 140 KM. Kupujący mają także do dyspozycji bogate wyposażenie samochodu w rozmaitych wersjach. I tak wersja Comfort wyposażona jest m.in. 7 poduszek powietrznych, klimatyzację manualną, tempomat, reflektory halogenowe typu projekcyjnego. Wersja Premium wzbogacona jest jeszcze m.in. o klimatyzację automatyczną dwustrefową, system kluczyka elektronicznego, reflektory LED Hi/Low. W wersji Elegance kierowca ma ponadto do dyspozycji m.in. Radar Brake Support (system wspomagania hamowania awaryjnego z detektorem radarowym), nawigację satelitarną 3D i głośnik centralny. Wersja Elegance Sun obejmuje także m.in. skórzaną tapicerkę i przeszklony dach panoramiczny.

DSC00925

 

Prezentowane modele charakteryzuje niskie zużycie paliwa: 5,7-6,7 l/100 km w cyklu miejskim i 4,6-5,2 l/100 km w cyklu pozamiejskim.

 

Artykuł udostępniony dzięki uprzejmości: www.dylematypolicyjne.pl

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia na FB. 

 

 

Poniżej relacja video: 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Facebook
  • LinkedIn