Premiera Nowego Suzuki Swift

20 maja 2017 roku salon Suzuki Pol-Motors zadrżał. Cały maj był pod znakiem premiery najnowszego dziecka marki Suzuki – Nowego Swifta.

Roadshow, to niezwykłe wydarzenie, w którym wzięło udział niemal 90 osób. Goście wydarzenia mieli okazję posłuchać ciekawej prezentacji, zobaczyć z bliska wszystkie detale samochodu oraz przetestować modele. W tym roku mieliśmy okazje organizować pokaz premierowy w związku z ukazaniem się nowej generacji kultowego, miejskiego modelu Suzuki. Gwiazdą wieczoru, tuż obok  Nowego Swifta był również Suzuki Ignis. Oba te modele cechują się oryginalnością i innowacyjnymi technologiami, w idealnym zastosowaniu do miasta, a Ignis również w teren, jako samochód z segmentu ULTRA SUV. Prezentację poprowadzili znani dziennikarze motoryzacyjni – Rafał Jemielita oraz Jarosław Maznas. 

 

Podczas premiery zostały sprzedane pierwsze Swifty – gratulujemy zakupu i dziękujemy za obecność. Jeden z  naszych klientów wygrał także voucher o wartości 3 tysięcy zł na dodatkowe wyposażenie. 

Zapraszamy do obejrzenie krótkiej relacji z całego wydarzenia:

LINK

_F3A5172

 fot. Michał Adamowicz/IMAGENCY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Facebook
  • LinkedIn