Zupełnie Nowy Ford Focus

Dwudziestolecie premiery pierwszego Forda Focusa przynosi całkowicie Nowego Forda Focus!

 

10 kwietnia 2018 roku przypada światowa premiera całkowicie nowego Forda Focusa! Jest to najbardziej zaawansowany technicznie i starannie dopracowany Focus od początku historii tego modelu. 

FORD_2018_FOCUS_RANGE__01

 

Model został zaprojektowany z myślą o użytkowniku i w nawiązaniu ścisłej współpracy z klientami. Całkowicie nowy Focus przynosi inspirujące, intuicyjne i satysfakcjonujące wrażenia, spośród wszystkich samochodów rodzinnych średniej wielkości, dostępnych w Europie. „Chcemy, by nasz całkowicie nowy Focus był produktem, w którym klienci się zakochują i pozostają zakochani.” – mówi Amko Leenarts, dyrektor ds. designu, Ford of Europe.  „Wewnątrz i na zewnątrz nasza nowa filozofia projektowania polega na tworzeniu niezapomnianych interakcji, które budują i utrzymują relacje między człowiekiem i maszyną.”

 

Całkowicie nowy Focus to wciąż najlepsza dynamika jazdy, wysoki komfort i najlepsze osiągi w swojej klasie, które dodatkowo wzbogacone są o najnowsze systemy Forda. Innowacyjne systemy mają niezwykle istotny wpływ nie tylko na walory komfortu i estetyki, ale także podnoszą bezpieczeństwo, zwiększają jakość prowadzenia i wprowadzają nową jakość w segmencie samochodów rodzinnych. Joe Bakaj, wiceprezes ds. rozwoju produktów, Ford of Europe, powiedział – „Nasz całkowicie nowy Ford Focus, to szczyt techniki i atrakcyjności jazdy w swoim segmencie… Szansa skonstruowania zupełnie nowego samochodu od pierwszej kreski nie pojawia się często. Wykorzystaliśmy tę szansę do maksimum, by stworzyć najlepszy samochód rodzinny średniej wielkości, który można kupić gdziekolwiek na świecie.”

 

 

Nowy Ford Focus dostępny  będzie jako pięciodrzwiowy hatchback lub kombi, a na wybranych rynkach jako czterodrzwiowy sedan. Całkowicie nowy model będzie oferowany z ekskluzywnymi dodatkami, najnowocześniejszymi systemami i w najlepszej stylistyce. Wśród wersji Focusa znajdą się między innymi stylowe warianty Focus Trend i Titanium, sportowy Focus ST-Line, ekskluzywny Focus Vignale oraz rewolucyjny crossover – Focus Active.

 

Nowy Focus został zaprojektowany  na nowej platformie C2. Korzyści jakie przyniosła ta zmiana to poprawa bezpieczeństwa, dostarczenie większej przestrzeni, aerodynamiki oraz oszczędności i wydajności samochodu. Całkowicie nowy Focus tworzony jest przy użyciu najlepszej jakości elementów, które zostały dopracowane w najbardziej prepozycyjny sposób.  

 

Konstrukcja i projekt wnętrza całkowicie nowego Focusa został także opaty o filozofię projektowania skoncentrowaną na człowieku.  W kabinie zastosowano prosty lecz nowoczesny design, który dzięki najlepszym materiałom zintegrował całą przestrzeń. Elementami, które wzbogacają wnętrze są precyzyjnie dobrane detale i wykończenia, które nie zaburzają jego przejrzystej aranżacji. Unikalne elementy wykończenia przypisane do różnych wersji, jak pakiety stylizacyjne ST-Line, Titanium, czy Vignale, do których należą pięknie wykończone, tapicerowane skórzane fotele z oryginalnymi perforacjami i nićmi, efekty drewniane, czy pięknie połyskujące elementy kokpitu, dopełniają całości tego precyzyjnie wykonanego samochodu. 

 

 

Niebawem Nowy Ford Focus pojawi się w wersjach:

 

Drapieżnego i sportowego Focusa ST-Line

 

Prawdziwe ekskluzywnego Focusa Vignale

 

Rewolucyjnego crossovera Focusa Active

 

 

Niezwyle stylowego Focusa Titanium

 

 

Dowiedz się więcej o modelu 

 

Bądźcie uważni! Już wkrótce w naszym salonie! 

 

Zapraszamy do salonu Ford Pol-Motors 


T:
71 369 75 00
E: recepcja@polmotors.wroc.pl
ul. Bardzka 1, Wrocław
50-516 Wrocław

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Facebook
  • LinkedIn